Maid Jabandžić, trener KK Gradina MADI pred derbi susret sa ekipom Orlovika u A2 ligi Sjever za portal BHbasket je istakao:
“Protiv Orlovika igramo jednu od najvažniji utakmica pod novom upravom.U ovu utakmicu staje cijela sezona i sve sto smo uradili do sada. Pobjedom smo sigurno u Play offu za A1 ligu,što nam i jest bio cilj na početku sezone. Radili smo dobro i spremni dočekujemo utakmicu u nedjelju. Ne mogu bježati od odgovornosti,pa samim tim moram reći da smo mi favoriti i da idemo samo na pobjedu. Pozvao bi sve naše navijače i ljubitelje košarke da dođu u sto većem broju i da nam budu vjetar u leđa tokom cijele utakmice”, izjavio je Jabandžić.
Utakmica se igra sa početkom u 17 sati u tešanjskoj dvorani.
R.BH.


