Nakon velike rasprodaje koja je uslijedila nakon završetka sezone navijači Crvene zvezde konačno su dobili razloga za zadovoljstvo.
Prvak ABA lige u svoje je redove doveo veliko i zvučno pojačanje iz Panthinaikosa, baš kao što je to prije nekoliko dana učinila i Cedevita s Nicholsom čime je Zvezda uzvratila rukavicu zagrebačkom klubu.
Beograđani su na dvije godine potpisali Jamesa Feldeina, američkog bek-šutera koji je u Euroligi lani za Panathinaikos prosječno zabijao šest poena.
U Zvezdu su ranije stigli Marko Kešelj, Nikola Jovanović, Stefan Janković i Nikola Radičević, no trebat će joj još nekoliko “feldeina” kako bi bila konkurentna u Euroligi.
sportarena.hr


