Viceprvak Bosne i Hercegovine u ženskoj konkurenciji pojačava svoje redove za narednu sezonu. Nova članica stiže iz gradskog rivala Feniksa, riječ je o košarkašici Jeleni Tadić.
“Još jedno pojačanje za ovu sezonu. Želimo da poželimo dobrodošlicu našoj Jeleni Tadić u narednoj sezoni u dresu Orlica”, saopšteno je iz redova banjalučkog tima.
K.L.


