Maida Rahmanović kapiten je košarkašica RMU Banovići, pred večerašnji derbi sa ŽKK Play-Off za portal Bhbasket je pozvala sve navijače da ne propuste večerašnju utakmicu.
“Od večerasnje utakmice i derbija očekujem fer play igru,korektno suđenja i neka pobijedi bolji. Što se tiče atmosfere ekipe,to je stvarno na nivou,dobro smo trenirale djevojke su raspoložene i motivisane. Zato pozivam sve navijače i ljubitelje košarke da ne propuste večerašnji derbi i budu šesti igrač na terenu i pomognu nam da dodjemo do cilja”, rekla Rahmanović.
Utakmica između RMU Banovića i Play-Offa igra se večeras u banovićkoj dvorani s početkom u 19 sati.
V.B.


