Zoran Kašćelan, trener Bosne Visit Sarajevo, nakon pobjede protiv Rabotničkog je izjavio:
“Čestitao bih mojim momcima na pobjedi. Evidentna je razlika u kvalitetu između ova dva tima, i mislim da smo sa pravim pristupom od starta poslali jasnu poruku da neće biti opuštanja. Napravili smo ono što smo i planirali, da slavimo u ovom duelu. Idemo dalje, učimo iz svake utakmice. Raduje me da su i neki mlađi momci dobili priliku pred fino popunjenom halom da nastupe u ABA 2 ligi. Vjerujem da će biti motivacija sve veća i veća. Čeka nas puno posla.”, izjavio je Kašćelan.


