Selektor reprezentacije BiH Duško Vujošević na današnjoj press-konferenciji progovorio je i o “prijetnjama” koje su upućene Siniši Kovačeviću, direktoru reprezentacije. Nije precizirao od koga su prijetnje došle…
– Zašto je Siniša Kovačević kriv? Ne razumijem. Moramo naći 12. igrača za dva dana da možemo da trenira jer nisam rekao za Alibegovića da kasni dva dana zbog neke povrede. Najmanji je problem da se ja sklonim sa ovog mjesta, pa da ovi što sjede po kafićima i kafanama dođu da vode ove igrače. Ne kreće se od nule nego od minus deset, pa bi bilo lijepo da se ova situacija ne čini još težom, dodao je selektor i nastavio:
– Za uspjeh ovog prozora ili neuspjeh biću zaslužan ja, te igrači koji su prisutni, ali i oni koji nisu tu.


