David Ejah, košarkaš Radničkog pred prvestvenu utakmice protiv Posušja jeizjavio:
“Ova sezona do sada je bila lekcija za sve nas dok se spremamo za posljednju utakmicu prve polovine sezone protiv Posušja. Ne smijemo potcijeniti ovaj tim jer će nam ova pobjeda biti važna za sticanje zamaha i osvajanje više utakmica u drugom dijelu sezone. Svi smo spremni prihvatiti ovaj izazov u Novoj godini i učiniti naše navijače ponosnima na naš trud.“, izjavio je Ejah.
Utakmica u Goraždu igra se večeras s početkom u 19 sati.
R-BH


