HomeBhbasketReprezentacijaKovačević u Baru, ali će doći u Savez po platu

Kovačević u Baru, ali će doći u Savez po platu

Direktor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Siniša Kovačević nije bio jučer i danas u Zenici na okupljanju naših reprezentativaca.

Preče mu je bilo da kao tim menadžer bude sa Igokeom u Baru. No, kada se bude dijelila plata u KS BiH Kovačević je se neće odreći.

Uzet će novac za nerad. Je li konačno sazrelo vrijeme da se njemu uruči otkaz? Jeste!

Svakako ništa nije doprinio da reprezentacija Bosne i Hercegovine, u njegovom segmentu posla, napreduje.

Kovačević je tu zbog plate i cinkanja i to znaju svi. Plate za nerad.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije