Direktor košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine Siniša Kovačević nije bio jučer i danas u Zenici na okupljanju naših reprezentativaca.
Preče mu je bilo da kao tim menadžer bude sa Igokeom u Baru. No, kada se bude dijelila plata u KS BiH Kovačević je se neće odreći.
Uzet će novac za nerad. Je li konačno sazrelo vrijeme da se njemu uruči otkaz? Jeste!
Svakako ništa nije doprinio da reprezentacija Bosne i Hercegovine, u njegovom segmentu posla, napreduje.
Kovačević je tu zbog plate i cinkanja i to znaju svi. Plate za nerad.


