Prvenstvo Bosne i Hercegovine za košarkašice počet će 16. oktobra 2021. godine. U 1. kolu u Banovićima igrat će istoimeni domaćin i Lavovi iz Brčkog, novi član elitnog društva.
Na žrijebanju u Sarajevu učestvovali su predstavnici sljedećih klubova: Jedinstvo Dženex, Čelik, Play Off, Konjic i RMU Banovići.
U 1. kolu igraju još: Jedinstvo – Konjic, Feniks – Orlovi, Čelik – Leotar, Brčanka – Play Off, a ekipa Mladog krajišnika je slobodna.
TIA



