Maida Rahmanović – Lačić, dugogodišnja košarkašica ŽKK RMU Banovići, oprostila se od aktivne igračke karijere na prvenstvenoj utakmici protiv Leotara koja se igrala u Banovićima.
Tom prigodom dobile je ovacije sa tribina banovićke dvorane, kao i poklone od svog matičnog kluba, gdje nekoliko sezona bila kapiten, te sa kojim je osvojila nekoliko trofeja u Bosni i Hercegovini.
Pored Banovića, nosila je dres tuzlanskog Jedinstva i zeničkog Čelika.
R-BH
Foto: ŽKK RMU Banovići-Facebook


