Viceprvak Bosne i Hercegovine, ekipa orlova iz banjaluke došla je do nove pobjede u prvenstvu za košarkašice.
Banjalučanke su na svom terenu porazile ekipu Leotar 03 iz Trebinja, a krajnji rezultat utakmice bio je 72:49.
U redovima viceprvaka BiH istakle su se Predojević 17, Kondić 11 i Vulić 10 poena uz 11 skokova. Milaković 14 poena i 11 skokova bila je najbolja kod Leotara, dok je Daković ubacila 11 poena.
K.L.
FOTO: d@llyg


