HomeINObasketNBAMario i Dario: Hezonja i Šarić solidni u pobjedama

Mario i Dario: Hezonja i Šarić solidni u pobjedama

U NBA predsezoni noćas smo imali četiri utakmice na rasporedu, a u akciji su bila tri naša igrača, kao i prvi pick drafta.

Dario Šarić bio je jedini Hrvat koji je startao u petorci, a njegovi Sixersi upisali 120:114 pobjedu protiv Orlando Magica. Popularni Šiši na parketu je proveo 22 minute, a iskoristio ih je za 8 poena, 6 skokova i 1 asistenciju. Zabrinjava loš šut iz igre, svega 1/6, no s linije za slobodna bacanja bio je tradicionalno dobar, 6/6, prenosi portal germanijak.hr

Mario Hezonja debitirao je u dresu New York Knicksa. Krenuo je s klupe, no kao i Šarić, odigrao je 22 minute za sličan učinak – 8 poena, 5 skokova i 2 asistencije, uz 3/6 šut iz igre. Minus je čak pet izgubljenih lopti i četiri prekršaja, ali za početak u novom klubu, možemo mu dati prolaznu ocjenu.

Posljednji hrvatski predstavnik bio je Dragan Bender. Ujedno je zabilježio i najlošiji učinak od svih Hrvata, po dva poena, skoka i asistencije za 14 minuta, no imao je 0/5 šut iz igre. Oduševio je prvi pick ovoljetnog drafta – DeAndre Ayton, koji je za 30 minuta zabio 24 poena, čemu je dodao 9 skokova.

germanijak.hr



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije