Marko Trbić nakon pobjede u Splitu protiv Žutih istakao je da pobjeda Sprsa je zaslužena.
“Hvala Splitu na domaćinstvu. Prvo poluvrijeme smo stvarno bili loši, odrazilo se na našu igru i to što smo igrali protiv slavnog kluba, bili smo izuzetno napadački dekocentrirani. U posljednje dvije minute imali smo sreće, ali mislim da je naša pobjeda zaslužena. I kada smo gubili nismo odustajali, isplatila nam se igra na Albijanića,”izjavio je Trbić.
Spars porazio Split 63:60.
ABA liga


