Mega “razbila” Krku

U okviru 19. kola ABA lige Mega Bemax je savladala Krku rezultatom 80:72, a Edin Atić je postigao 7 poena uz 10 skokova i 1 ukradenu loptu.

Domaćini su izominirali u prvom poluvremenu. Stvorili su već značajnu prednost i zaista su igrali sjajno. Na poluvrijeme se otišlo rezultatom 48:33 i već tada se činilo da je utakmica završena.

Međutim Krka je sjajnom posljednjom dionicom, uspjela prići na svega 4 poena zaostatka, ali više nisu mogli. Mega je na kraju ipak odigrala mirnu završnicu te slavila rezultatom 80:72.

Efikasan u redovima Mega Bemaxa je bio i bh. reprezentativac Edin Atić, koji je postigao 7 poena uz 10 skokova i jednu ukradenu loptu, ali treba dodati da je kroz cijelu utakmicu imao problema sa ličnim greškama te je to dosta uticalo na njegov učinak.