Košarkaški klub Brod na Savi potvrdio je da će i u narednoj sezoni u svojim redovima imati Milicu Sirovinu, reprezentativku Bosne i Hercegovine, koja je odlučila produžiti saradnju s klubom.
Iz kluba su izrazili zahvalnost za njen doprinos u protekloj sezoni, kao i radost zbog njenog ostanka:
– Hvala ti, Milice, za sve što si nam dala u prošloj sezoni i za sve što ćeš donijeti i utkati u naš klub u narednoj. Tvoj doprinos nam puno znači i veselimo se nastavku zajedničkog puta – saopćeno je iz kluba.
Klub je Milici poželio uspješnu sezonu, uz poruku da povrede ostaju u prošlosti.
R.H


