Trener Budućnost Volija Dejan Milojević u izjavi nakon pobjede nad Crvenom Zvezdom je rekao kako je ispunio ono što je dogovorio prilikom potpisivanja ugovora. A dogovorio je finale play-offa Aba lige i plasman u TOP 15 EuroCupa.
Prokomentarisao je i večerašnju utakmicu te iznio svoja očekivanja od majstorice u petak.
“Više puta sam isticao da smo ekipa koja se ne predaje i to smo danas pokazali. Vratili smo se iz nekoliko situacija kada je bilo -10 i to u trenutku kada se povrijedio Vili Rid koji drži našu odbranu. Ekipa je pala, ali se podigla i svaka čast momcima. Publika može da uživa, nije lako ostati miran u ovakvim momentima. Od majstore u Beogradu očekujem da bude dobra košarka ida bolji pobijedi”, rekao je Milojević.
Milojević je potcrtao kako nije bilo teških riječi i uvreda kako u Beogradu tako i u Podgorici.
E.S. /Foto: Aba liga


