Dejan Milojević je rekao kako je sa Budućnost Voli ispunio cilj zbog kojeg je doveden u Podogoricu. Plasman u TOP 16 i finale Aba lige.
Nakon poraza u petoj utakmici od Crvene Zvezde Milojević je rekao:
“Bila je čvrsta i tvrda utakmica. Bilo je dobro finale. Čestitam Zvezdi Radonjiću na tituli. Mislim da su zaslužili. Nama je nedostajao Reead. Mislim da smo defanzivno bili dobri, ofanzivno smo promašili jako puno šuteva”, rekao je Milojević i konstatovao:
“Prebacili smo očekivanja. Idemo dalje”.
TIA


