Nedim Džemić, trener Sparsa Realway nakon utakmice na Cetinju je izjavio:
„Mislim da nas je ekipa Lovćena domaćinski nadigrala i to u svakom segmentu. Očigledno je da su oni više željeli pobjedu, igrali su rasterećeno, što je često plus i želim im čestitati na definitivno dobro odigranoj utakmici. Što se tiče nas, mi smo zaista umorni, jurimo nešto što je skoro bila nemoguća misija do prije sedam- osam utakmica. Imali smo čak šest pobjeda iz sedam utakmica, to je nevjerovatan ritam, ali ipak smo se uspjeli vratiti i doći u situaciju da se i dalje pitamo za opstanak, a to pitanje ćemo riješavati u posljednjem kolu“, izjavio je Džemić.
R.BH.


