Košarkaši Slobode upisali su 12. pobjedu u nizu. U Mejdanu su Tuzlaci savladali uvijek neugodan tim Mladosti iz Mrkonjić Grada.
Nakon utakmice trener Slobode Nedim Džemić je rekao:
“Drago mi je da na ovakav način privučemo publiku, kasno smo, rekao bih, dali gas. Zadovoljan sam debijem Latkovića”, kazao je Džemić.
Pogledajte u videoprilogu kompletnu izjavu trenera Slobode.


