HomeINObasketNovak napustio Megu

Novak napustio Megu

Doskorašnji igrač Mege Jovan Novak postao je novi član španske Fuenlabrade, javlja portal meridianbetsport.ba.

Kako prenose španski mediji Novak prelazi u ekipu koja se nalazi na 15. mjestu u Endesi, a on je u ovoj sezoni u ABA ligi imao prosjek od 6,4 poena, 5,5 asistencija i 3,4 skoka po meču.

Novak je u karijeri igrao za Vršac, kragujevački Radnički, Vojvodinu, Turov, Metalac, Megu, Dombrovu i Miteldojčer.

MBS



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije