HomeINObasketNBANurkić: Gladan sam i osjećam se dobro

Nurkić: Gladan sam i osjećam se dobro

Bosanskohercegovački košarkaš Jusuf Nurkić trebao bi se vratiti na teren u februaru naredne godine, a as Portland Trail Blazersa vrijedno radi na treninzima te je poslao ohrabrujuću poruku fanovima.

Podsjetimo, Nurkić je u martu ove godne u duelu s Brooklyn Netsima slomio nogu zbog čega je dugo pauzirao, ali nakon rehablitacije sve je bliži povratku na parket.

“Svi padaju, takav je život, ali ostanak na dnu je stvar izbora. Gladan sam. Svakog dana sam sve više gladan. Kada sam s ekipom još više sam gladan. Izgubio sam nešto kilograma. Osjećam se dobro, eksplozivnije, brži sam. Kada taj dan dođe, bit ću dvostruka zvijer“, poručio je Nurkić.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije