HomeBhbasketWoman basketOrlice nadigrale Lavove

Orlice nadigrale Lavove

Košarkašice Orlova savladale Lavove, Play Off ostvario ubjedljivu pobjedu nad Banovićima20.04.2022.

U dvorani Obilićevo u Banjoj Luci odigran je prvi meč polufinala play-offa Prvenstva BiH u košarci za žene, a domaći Orlovi su slavili protiv Lavova. Utakmica je okončana rezultatom 79:66 i Orlovi su poveli sa 1:0 u polufinalnoj seriji, koja se igra na dvije pobjede.

Vladinka Erak je bila prvo ime susreta s 23 poena, 14 skokova i 4 ukradene lopte, dok je odlična bila i Nataša Šobot sa 17 ubačaja, 7 skokova i 6 asistencija. Kod Lavova je s 15 poena najbolja bila Milica Đokić, 12 je dodala Mirela Halilović, a po 10 su ubacile Valentin Došić i Tamara Šarenac.

TIA



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije