Košarkašice Orlova nastavile su svoj pobjedonosni niz. Večeras su u Banja Luci sigurno i ubjedljivo pobijedile ekipu iz Banovića 77:64.
Tim Dragana Svitlice je dominirao svih 40. minuta i na kraju zasluženo slavio pobjedu.
Orlovi su na omjeru 10-0, a poraženi tim na 9-1.
Sanja Radulović sa 20, Marina Ristić sa 17 i Anđela Šipka sa 10 poena bile su najefikasnije kod Orlova.
U poraženom timu bolja od ostalih bila je Aaliyah Dunham sa 24 poena.
E.Sk


