Košarkaški klub Posušje odlučio je na vanrednoj Skupštini održanoj u ponedjeljak u daljem nastupu u eltinom rangu bh. košarke.
Tim povodom oglasio se klub iz Posušja na službenoj stranici:
KK Posušje nastavlja natjecanje u prvoj ligi!
“Jučer( 11.11.2024.) je održana izvanredna skupština košarkaškog kluba Posušje na kojoj je donijeta odluka o raspuštanju trenutnog vodstva kluba. U nastavku skupštine je izabrana nova uprava kojoj su članovi: Ivan-Josip Boras, Ante Leko, Anđelko Lončar, Damir Pavković, Josip Penava , Zvonimir Širić i Bariša Šušnjar. Za predsjednika upravnog odbora izabran je Bariša Šušnjar, a osnovni cilj novog vodstva je da klub nastavi funkcionirati i da se kao takav održi na životu. O ostalim odlukama nove uprave obavijestit ćemo naknadno”, saopšteno je iz KK Posušje.
N.S.


