KK Posušje u nastavak sezone i sa novom upravom koji čine: Ivan-Josip Boras, Ante Leko, Anđelko Lončar, Damir Pavković, Josip Penava , Zvonimir Širić i Bariša Šušnjar.
Za predsjednika upravnog odbora izabran je Bariša Šušnjar, a osnovni cilj novog vodstva je da klub nastavi funkcionirati i da se kao takav održi na životu.
R.BH.


