HomeBhbasketLiga BiHPosušje ostalo bez jednog od najboljih igrača

Posušje ostalo bez jednog od najboljih igrača

Košarkaški klub Posušje je hit bh. prvenstva. Ipak u nastavak sezone ulaze oslabljeno odlaskom jednog od najboljih igrača.

Ante Begić, u nastavku sezone neće nositi dres Posušja, što će sigurno biti hendikep za ekipu Domagoja Kujundžića.

“On je otputovao je u Austriju, gdje je potpisao ugovor za tamošnjeg drugoligaša Raiffeisen Mattersburg Rocks. Košarkaški klub Posušje ovim putem se zahvaljuje Anti na doprinosu na terenu i svim zajedničkim ostvarenim uspjesima, uz najljepše želje u nastavku karijere.
Treba napomenti da za isti klub nastupa i Antin stariji brat Ivo koji je trenutno prvi strijelac lige sa 23 poena po utakmici. Ante hvala ti na svemu i sretno”, saopštili su iz KK Posušje.

R.Bh.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije