HomeEntitetske ligeHBPosušje otvorilo sezonu pobjedom: Ante Ramljak brojao do 27

Posušje otvorilo sezonu pobjedom: Ante Ramljak brojao do 27

Košarkaši Posušja s novim trenerom Robertom Jurišićem ostvarili su pobjedu na otvaranju Lige Herceg-Bosne, a “žrtva” je bio HKK Zrinjski II. Nervozno su žuti ušli su susret i na kraju prve četvrtine gosti iz Mostara su vodili s dva razlike. U drugoj četvrtini Jurišić vuče neke poteze koji donose preokret i na poluvrijeme žuti odlaze s vodstvom jedan razlike.

Nastavak utakmice donijeo je paljibu Ante Ramljaka i Josipa Ramljaka koji su šutevima za tri poena uništili goste s Bijelog Brijega. Na kraju treće četvrtine bilo je +16 za momčad Roberta Jurišića. Posljednja dionica utakmice nije donijela većih uzbuđenja, “žuti” su uveli utakmicu u mirnije vode i slavili s visokih plus 29, 85:56.

Najefikasniji u redovima KK Posušja bili su: Ante Ramljak 27pts , Josip Ramljak 17pts i mladi Nikola Lebo s 11pts, dok je kod gostiju najistaknutiji igrač bio Ivan Zlomislić 17pts. Sljedeće kolo KK Posušje gostuje na Pecari, kod HKK Širokog II. Čestitke novom treneru gospodinu Robertu Jurišići, stručnom stožeru i igračima na pobjedi.