Košarkaši Posušja ponovo su osvojili titulu u Ligi Košarkaškog saveza Herceg-Bosne, a da li će ujesen biti sudionici elitnog ranga za sada niko sa sigurnošću ne može govoriti.
Naime, Posušaci su u prošlosti bili prvaci u Ligi KS HB, ali zbog finansija nisu učestvovali u eliti. Nadamo se da će se ovoga puta iznaći mogućnosti za nastup Posušaka u eliti koji su večeras postali prvaci nakon pobjede nad Grudama i ukupni trijumf u seriji 3:1.
Posušake je do titule predvodio mladi košarkaš Nikola Lebo koji je postigao 27 poena.
TIA


