Prvo pojačanje za nadolazeću sezonu stiglo je u Posušje.
Zidane Moore je prvi igrač koji je potpisao za žute za sezonu 2024/2025.
Igra na poziciji playmakera, a imao je dobru sezonu u danskom klubu Holbaek, gdje je imao prosjek od 18 poena, 7 skokova i 5 asistencija. Žuti kreću s pripremama za prvu ligu krajem ovog mjeseca, u maloj dvorani, jer je u velikoj dvorani u tijeku zamjena parketa.
O ostalim planovima, tijeku priprema i pojačanjima u narednom periodu, saopšteno je iz KK Posušje.
R-BH


