Utakmica Partizana i FMP-a prekinuta je kada se gostujuća ekipa povukla sa terena zato što je publika u hali “Aleksandar Nikolić” neprekidno vrijeđala gostujućeg košarkaša Filipa Čovića.
Publika je pjevala pogrdnu pjesmu sa psovkama protiv Čovića, a kada je spiker zamolio publiku da prestane, skandiranje se samo pojačalo i mnogo više ljudi se uključilo. Tada jedirektor FMP-a Vladan Mitrović pokazao igračima tima da napuste parket.
Kapiten Partizana Novica Veličković uzeo je mikrofon i zamolio taj dio publike da prestane da skandira.
Partizan je u trenutku prekida vodio 40:27.
Utakmica se nastavila posle oko 10 minuta pauze.
Mondo.rs


