KK Silver Kings danas je imao prijem kod gradonačelnika Srebrenika Nihada Omerovića. Prvi čovjek grada čestitao je klubu na dosadašnjim rezultatima. Upoznat je sa radom kao i planovima kluba za naredni period.
“Danas su Silver Kingsi imali svečani prijem kod Gradonačelnika Srebrenika Nihada Omerovića. Gradonačelnik Omerović je čestitao momcima na odličnim rezultatima ove i narednih sezona te je poželio sreću kadetima u nastavku Prvenstva BiH. U znak zahvalnosti za dosadašnju podršku uručen mu je poklon dres”, saopšteno je iz Silver Kingsa.
R.BH


