HomePromocijaPrijem za KK Silver Kings kod gradonačelnika Srebrenika

Prijem za KK Silver Kings kod gradonačelnika Srebrenika

KK Silver Kings danas je imao prijem kod gradonačelnika Srebrenika Nihada Omerovića. Prvi čovjek grada čestitao je klubu na dosadašnjim rezultatima. Upoznat je sa radom kao i planovima kluba za naredni period.

“Danas su Silver Kingsi imali svečani prijem kod Gradonačelnika Srebrenika Nihada Omerovića. Gradonačelnik Omerović je čestitao momcima na odličnim rezultatima ove i narednih sezona te je poželio sreću kadetima u nastavku Prvenstva BiH. U znak zahvalnosti za dosadašnju podršku uručen mu je poklon dres”, saopšteno je iz Silver Kingsa.

R.BH



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije