Marko Ramljak, od naredne sezone nosit će dres Zadra, o boravku u ekipi Sparsa za portal BHbasket je istakao:
“Šteta zbog rezultata u ABA 2, mislim da smo mogli odigrati bolje da je bilo samo malo sreće i plasirati se u ABA 1. Imali smo solidnu ekipu, ali treba se nekad poklopiti više stvari od tog”, ističe Ramljak i nastavlja:
“Sarajevo mi ostaje u dobro sjećanju, to je sigurno. Uživao sam u toj polusezoni, dobro se osjećao i dobro igrao. U Zadar idem da nastavim s dobrim igrama iz ove godine i nadam se trofeju”, izjavio je Ramljak.
R.BH.


