HomeRegionalni basketABA ligaRamljak: Uživao sam u Sparsima

Ramljak: Uživao sam u Sparsima

Marko Ramljak, od naredne sezone nosit će dres Zadra, o boravku u ekipi Sparsa za portal BHbasket je istakao:

“Šteta zbog rezultata u ABA 2, mislim da smo mogli odigrati bolje da je bilo samo malo sreće i plasirati se u ABA 1. Imali smo solidnu ekipu, ali treba se nekad poklopiti više stvari od tog”, ističe Ramljak i nastavlja:

“Sarajevo mi ostaje u dobro sjećanju, to je sigurno. Uživao sam u toj polusezoni, dobro se osjećao i dobro igrao. U Zadar idem da nastavim s dobrim igrama iz ove godine i nadam se trofeju”, izjavio je Ramljak.

R.BH.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije