Viceprvak Bosne i Hercegovine u ženskoj konkurenciji ekipa Orlova iz Banjaluka pojačava se za narednu sezonu.
“Nova igračica je Sanja Radulović, koja Još jedno pojačanje za ovu sezonu. Želimo da poželimo dobrodošlicu našoj Sanji u narednoj sezoni u dresu Orlica”, saopšteno je iz KK Orlovi.
Radulović dolazi iz redova gradskog rivala Feniks.
K.L.


