HomeBhbasketLiga BiHSaopštenje KS HB bez pečata i potpisa?!

Saopštenje KS HB bez pečata i potpisa?!

Košarkaški savez Herceg-Bosne je izdao saopštenje, ali bez pečata i potpisa, izjavio ja za portal BHbasket jedan od dugogodišnjih košarkaških radnika u tom dijelu BiH.

Saopštenje je tempirano noć prije današnjeg sastanka “srpskih klubova” učesnika Lige BiH koji je zakazan u Banja Luci.

U saopštenju se, recimo, HKK Širokom ne dozvoljava da ima poseban status, odnosno da se bori za svoja legitimna prava dok se u istom momentu podržavaju zahtjevi KK Igokee koja se, također, bori za svoja prava.

Pomalo neshvatljivo, ali šta da se radi. Liga BiH startuje 3. oktobra, izvučeni su parovi, određen raspored i ni jedno saopštenje i nikakvi zaključci sa sastanaka neće odložiti početak prvenstva BiH.

E.S.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije