HomeBhbasketReprezentacijaSelektor Adis: Ljudi govore da nemamo šanse protiv Hrvatske!

Selektor Adis: Ljudi govore da nemamo šanse protiv Hrvatske!

Selektor Bosne i Hercegovine, Adis Bećiragić rekao je za “Novu BH” su ih mnogi već otpisali pred duele protiv Hrvatske.

Bećiragić je naveo da su male šanse da će Džon Roberson stići na utakmice, dok i dalje postoji nada da bi Džanan Musa mogao igrati u drugom meču.

“U razgovoru s igračima možemo samo reći da su svi izuzetno spremni i fizički i psihički. Imaju ogromnu želju da dođu, odigraju i pokažu što je najbolje u našim rukama. I naravno da pobijedimo. Musa je još uvijek na terapijama. Trebao bi igrati 21. novembra protiv Albe. Na osnovu toga, te igre, situacije njegove nakon utakmice, svi se nadamo da će biti normalno, on bi trebao odmah poslije te utakmice, 22. novembra, da dođe u Sarajevo i da se priključi nama, da bi igrao drugu utakmicu protiv Hrvatske” – rekao je Bećiragić i dodao:

“Oko mene neki ljudi, koje čujem kako pričaju, već su nas pokopali, smatrajući da Hrvatska ima mnogo veći broj igrača na većem nivou i da mi nemamo šanse da igramo protiv Hrvatske. Mi tako ne razmišljamo. Znamo da je to kao i uvijek, prije svega voljni momenat i trenutna dnevna forma igrača presudna”.

Prva utakmica igra se u Zagrebu (21. novembar), druga u Sarajevu (24. novembar).

Meridiansport.ba



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije