HomeBhbasketWoman basketŠipka briljirala u gradskom derbiju u Banjaluci

Šipka briljirala u gradskom derbiju u Banjaluci

U gradskom derbiju u Banjaluci između Orlova i Mladog Krajišnika, pobjeda pripala viceprvakinjama Bosne i Hercegovine rezultatom 62:50.

Prvo ime utakmice bila je Šipka sa 17 poena i 13 skokova, Radulović je dodala 13 a Tadić 11 poena u redovima Orlova.

Kod Mladog Krajišnika najefikasnija je bila Guska sa 15 poena, dok je Sirovina ubacila 8 poena.

K.L.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije