Danas se igra finale Kupa “Mirza Delibašić” u banjalučkoj dvorani Borik između Igokee i Širokog s početkom u 20 sati.
Igokea je jučer u polufinalnom susretu porazila ekipu tuzlanske Slobode rezultatom 88:78. Široki u drugoj polufinalnoj utakmici bio bolji od Borca rezultatom 88:72.
Iz tabora Širokobriježana hvale ekipu iz Laktaša uz poruku da će se dobo pripremiti i boriti do samog kraja utakmice. Iz bh. predstavnika u ABA 1 ligi su naglasili da će dati sve od sebe da osvoje Kinđetov trofej.
R.BH.


