Gradsko prvenstvo srednjih škola u košarci za omladinke.
U ponedeljak 20.11.2017. godine u školskoj sportskoj dvorani Gimnazije Meša Selimović Tuzla održano je Gradsko školsko prvenstvo u košarci za omladinke.
Prijavljene ekipe :
1. Gimnazija Meša Selimović prof. Amir Hadžihalilović
2. Građevinsko-geodetska škola
3. Gimnazija Ismet Mujezinović
4. Ekonomsko-trgovinska škola prof. Ramo Husagić
5. Medicinska škola prof. Enes Slomić
Na takmičenju se nisu pojavile ekipe Gimnazije Ismet Mujezinović i Građevinsko-geodetska škola
U odigranim utakmicama postignuti su slijedeći rezultati:
1. Ekonomsko-trgovinska škola : Medicinska škola 20 : 25
2. Gimnazija Meša Selimović : Medicinska škola 19 : 37
Plasman ekipa:
1. mjesto Medicinska škola
2. mjesto Gimnazija Meša Selimović
3. mjesto Ekonomsko-trgovinska škola


