Na Trgu žrtava genocida u Srebrenici u Banovićima je održana tradicionalna Vesela olimpijada. U veoma lijepom druženju, osnovci su se nadmetali u različitim vrstama takmičenja, a sve je proteklo u veseloj atmosferu.
Djevojčice i dječaci su bodrili jedni druge, a kako je to izgledalo pogledajte na fotografijama.



