Jučer se u Tešnju odigrao derbi A2 lige grupa Sjever između Gradine MADI i Orlovika, pobjeda je pripala Tešnjacima koji su izborili plasman u play-off A2 lige.
Posebno što raduje da je dvorana u Tešnju bila ispunjena do posljednjeg mjesta, što daje naznake da se košarka vraća u čaršiju ispod kule Gradina.
Tešanj je ranije bio poznat po dobroj košarkaškoj atmosferi kada su igrali u školskoj dvorani.
R.BH.


