Partizan je upisao peti vezani poraz. Treći u Euroligi uz dva u ABA ligi.
Večeras su imali Bayern u šaci, ali… Zašto se nisu odlučili za faul u posljednjem napadu.
Da li je bolji produžetak u ruci ili pobjeda na grani. Ako gledamo ishod večerašnju utakmice, odluka da se brani posljednji napad bila je kobna.
Partizan je mnogo uložio i tim, ali su i oni, kao i Crvena Zvezda, sve dalje od play-ina.
E.Sk


