HomeINObasketEuroleagueŠok u Moskvi: Hezonja s Unicsom "postrojio" CSKA

Šok u Moskvi: Hezonja s Unicsom “postrojio” CSKA

Košarkaši moskovskog CSKA doživjeli su ubjedljiv poraz od Unicsa (88:67), u okviru 15. kola Eurolige. Ovo je drugi neuspjeh izabranika Dimitrisa Itoudisa na svom terenu u sezoni, a do sada jedini poraz im je nanio Fenerbahče.

Nisu imali šanse protiv raspoloženih gostiju iz Kazanja kojima je ovo sedma pobjeda u poslednjih osam utakmica u eliti. Dva tima sada su izjednačena na tabeli i imaju učinak 9-6.

Uniks je tokom druge četvrtine uspio da se odlijepi, stekne +18, koliko je bilo na poluvremenu, a zatim tokom trećeg kvartala stigne i do maksimalnih +29.

Najefikasniji u pobjedi Uniksa bio je Mario Hezonja, koji je ostvario dabl-dabl, 18 poena, 10 skokova i tri asistencije.

Pratili su ga Kenan sa 16, Majo sa 14 odnosno prezimenjaci Braun, Džon i Lorenco, sa po 10 poena.

Kod CSKA najbolji je bio Toto Šengelija sa 20 poena, šest skokova i dve asistencije.

Monaco je došao do pobjede kod Žalgirisa u gostima rezultatom 107:98.

B92



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije