Nakon novog poraza ŽKK RMU Banovići ljubitelji košarke u BiH se zasigurno pitaju – šta je to od Banovića ostalo?
Ostala je persona koja ma dobra primanja i koja se dobro kiti tuđem perjem pa uživa u reprezentativnim okupljanjima. Sve bude i prođe! Kad-tad će na vidjelo isplivati sve finansijske transakcije, a Finansijska policija F BiH, prema našim saznanjima, priprema se za “češljanje” dokumentacije. Morat će se dokazivati “tenkovanja” iz budžeta i gdje je novac završavao…
Šta je od Banovića ostalo kada nemaju izdašnu podršku vlasti? Gube u Trebinju, provlače se u Konjicu, gube u Banovićima.
Orlovi iz Banja Luke upisali su očekivanu i rutinsku pobjedu rezultatom 95:80.
Blistala je Erak sa 33 poena, Zeljković 20 i Kondić 15. Kod domaćih Ikanović 19 i Dragičević 16.
E.S.


