HomeBhbasketOstaloSutjeska u finalu turnira "Marijofil Džidić"

Sutjeska u finalu turnira “Marijofil Džidić”

U finalu 11-tog izdanja Memorijalnog turnira ‘Marijofil Džidić’ u subotu u 20 sati igrat će ekipe Rogaške i Sutjeske.

Nakon što je Rogaška u prvom polufinalu s 85:74 porazila Čapljina, u drugom polufinalnom susretu Sutjeska je pobijedila Zrinjski s 90:82.

Prvo poluvrijeme završeno je kod vodstva gostiju 45:43, a u posljednju četvrtinu ulazi se kod rezultata Sutjeska – Zrinjski 68:65. Ekipa iz Nikšića je više pokazala u posljednjoj dionici igre i zasluženo se plasirala u finale.

Najzaslužniji za pobjedu Sutjeske bio je Nikola Pavličević koji je ubacio 33 poena. Aleksandar Danilović 20 i Krsto Bjelica 19 koševa bili su najefikasniji kod Zrinjskog.

Utakmica za treće mjesto između Zrinjskog i Čapljine igra se u subotu s početkom u 18 sati.