Košarkašice Orlova nove su šampionke Lige Bosne i Hercegovine, nakon što su i u trećem susretu finala savladale ekipu Banovića.
Šef sturke Banjalučanki Dragana Svitlica, dala je svoj osvrt na završenu sezonu:
“Stvarno mislim da smo zaslužili titulu ove sezone, sa radom cijele sezone. Napravili smo nešto fenomenalno od ekipe u koju niko nije vjerovao na početku sezone i postali smo šampioni. Tako da, svaka čast njima i ponosna sam na moje košarkašice” – rekla je Svitlica, pa nastavila:
Meridianbetsport.ba


