Šef stručnog štaba OKK Spars Marko Trbić nakon utakmice u Beogradu je izjavio:
“Čestitke Dinamicu na pobjedi. Jako sam zadovoljan igrom. Adaptirali smo se na neke ideje Dinamica. Zadovoljan sam sve do 5 sekundi do kraja. Izgubili smo nesretno tricom ali i mi smo dobijali neke utakmice na taj način. Danas smo izgubili, sljedeći put ćemo dobiti. Idemo dalje, zaključio je Trbić.
Spars je poražen u od Dynamica u Beogradu nakon produžetka.
ABA 2


