HomeBhbasketWoman basketViceprvakinje BiH poražene od Vojvodine u Banjaluci

Viceprvakinje BiH poražene od Vojvodine u Banjaluci

Poraz košarkašica Orlova u četvrtog kolu WABA lige.

Vojvodina je slavila u Banjaluci 60:79 i tako nanijela Orlovima drugi poraz ove sezone.

Košarkašice Orlova bile su konkurentne samo u prvoj četvrtini kada su imali prednost 24:23, nakon čega gošće preuzimaju kontrolu. Na kraju druge četvrtine imale su prednost od 11 poena. Domaće igračice su uspjele da pridju na dva koša zaostatka u trećoj četvrtini, nakon čega kreće serija Vojvodine, koja je utakmicu prelomila početkom posljednje dionice. Prednost je rasla do maksimalnih +21, što je bilo dovoljno da mirno privedu meč kraju.

Kod Orlova najefikasnija bila je Marina Ristić sa 14 poena, Anđela Šipka i Dragan Svitlica su dodale po 10. Kod gošći Šareka Meknil je postigla 23 poena, dok je Tina Selaković ubacila 18.

Kosarka24.ba



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije