Viceprvak Bosne i Hercegovine, ekipa Orlova i pored zavidnih rezultata koje postiže suočava se sa finansijskim problemima, novu sezonu dočekuju sa strepnjom.
Iz banjalučkog tabora ističu da će o ambicijama govoriti kada se formira ekipa, da se zbog finansijskih poteškoća klub ne može nositi sa ekipama iz regiona. U bh.viceprvaku planiraju da ekipa u narednoj sezoni bude znatno podmlađena. Pomoć je obećana, a u klubu se nadaju da će ona biti realizovana, te da će stići podrška i o drugih sponzora.
Ekipu će i naredne sezone voditi Dragana Svitlica, kojoj će ovo biti četvrta sezona za kromilom viceprvaka BiH.
K.L.


