HomeBhbasketWoman basketViceprvakinje BiH uvjerljivo poražene u Banjaluci

Viceprvakinje BiH uvjerljivo poražene u Banjaluci

Viceprvakinje BiH ekipa Orlova uvjerljivo je poražena u WABA ligi na svom terenu u Banjaluci od ekipe Celja rezultatom 55:99.

Dvocifrene u redovima bh. tima bile su Ristić sa 22 poena i Kondić koja je ubacila 10 poena. Kod gošći iz Slovenije bilo je pet dvocifrenih igračica: Loomis 25, Jelenc i Simmons po 17 poena, Debeljak 12 i Stirc 11 poena.



Uz PayPal sa nekoliko klikova na siguran način možete podržati naš rad. E-mail za donacije putem PayPal-a je skokic.e@gmail.com

DA LI STE PROČITALI?

Najnovije