Viceprvakinje BiH ekipa Orlova uvjerljivo je poražena u WABA ligi na svom terenu u Banjaluci od ekipe Celja rezultatom 55:99.
Dvocifrene u redovima bh. tima bile su Ristić sa 22 poena i Kondić koja je ubacila 10 poena. Kod gošći iz Slovenije bilo je pet dvocifrenih igračica: Loomis 25, Jelenc i Simmons po 17 poena, Debeljak 12 i Stirc 11 poena.


