Saopštenje košarkaškog kluba Vukovi iz Zenice
Poštovani prijatelji košarke,
Ovim putem vas obavještavamo da se, nažalost, ove godine tradicionalni košarkaški turnir “Budi Vuk” neće održati zbog zauzetosti Gradske arene “Husejin Smajlović” u Zenici u planiranim terminima.
Svjesni smo koliko ovaj turnir znači svim ljubiteljima košarke, našim igračima i mladim talentima, te nam je iskreno žao što ove godine nećemo imati priliku družiti se u atmosferi koju ovaj događaj nosi.
Ipak, KK Vukovi nastavljaju s pripremama i radom kako bi naredna izdanja turnira bila još bogatija, sadržajnija i kvalitetnija, na ponos svih koji vole naš klub i košarku.
Zahvaljujemo se na razumijevanju i kontinuiranoj podršci – zajedno gradimo budućnost naših mladih košarkaša, saopšteno je iz KK Vukovi.
R.Bh